Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) mNo edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) m (correction) |
||
(4 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 15: | Line 15: | ||
| class="steel" | [[File:Meowth (Galarian).png|link=Meowth (Galarian)|Meowth (Galarian)]]<br />[[Meowth (Galarian)]] | | class="steel" | [[File:Meowth (Galarian).png|link=Meowth (Galarian)|Meowth (Galarian)]]<br />[[Meowth (Galarian)]] | ||
| class="steel" | [[File:Rare Candy.png|Rare Candy]]<br/>Level 28<br /><b>→</b> | | class="steel" | [[File:Rare Candy.png|Rare Candy]]<br/>Level 28<br /><b>→</b> | ||
| class="steel" | [[File:Perrserker.png|link=Perrserker | | class="steel" | [[File:Perrserker.png|link=Perrserker|Perrserker]]<br />[[Perrserker]] | ||
|- class="container-psychic" | |- class="container-psychic" | ||
| class="psychic" | [[File:Ponyta (Galarian).png|link=Ponyta (Galarian)|Ponyta (Galarian)]]<br />[[Ponyta (Galarian)]] | | class="psychic" | [[File:Ponyta (Galarian).png|link=Ponyta (Galarian)|Ponyta (Galarian)]]<br />[[Ponyta (Galarian)]] | ||
| class="psychic" | [[File:Rare Candy.png|Rare Candy]]<br/>Level 40<br /><b>→</b> | | class="psychic" | [[File:Rare Candy.png|Rare Candy]]<br/>Level 40<br /><b>→</b> | ||
| class="psychic" | [[File:Rapidash (Galarian).png|link=Rapidash (Galarian)|Rapidash (Galarian)]]<br />[[Rapidash (Galarian)]] | | class="psychic" | [[File:Rapidash (Galarian).png|link=Rapidash (Galarian)|Rapidash (Galarian)]]<br />[[Rapidash (Galarian)]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" rowspan="3" | [[File:Slowpoke (Galarian).png|link=Slowpoke (Galarian)|Slowpoke (Galarian)]]<br />[[Slowpoke (Galarian)]] | |||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | [[File:Galarica Cuff.png|Galarica Cuff]]<br/>Galarica Cuff<br /><b>→</b> | | class="poison" | [[File:Galarica Cuff.png|Galarica Cuff]]<br/>Galarica Cuff<br /><b>→</b> | ||
| class="poison" | [[File:Slowbro (Galarian).png|link=Slowbro (Galarian)|Slowbro (Galarian)]]<br />[[Slowbro (Galarian)]] | | class="poison" | [[File:Slowbro (Galarian).png|link=Slowbro (Galarian)|Slowbro (Galarian)]]<br />[[Slowbro (Galarian)]] | ||
Line 55: | Line 56: | ||
| class="ground" | [[File:Runerigus.png|link=Runerigus|Runerigus]]<br />[[Runerigus]] | | class="ground" | [[File:Runerigus.png|link=Runerigus|Runerigus]]<br />[[Runerigus]] | ||
|- class="container-ground" | |- class="container-ground" | ||
| class="ground" | [[File:Stunfisk (Galarian).png|link=Stunfisk(Galarian)|Stunfisk (Galarian)]]<br />[[Stunfisk (Galarian)]] | | class="ground" | [[File:Stunfisk (Galarian).png|link=Stunfisk (Galarian)|Stunfisk (Galarian)]]<br />[[Stunfisk (Galarian)]] | ||
| class="ground" | <i>Final stage of evolution</i> | | class="ground" | <i>Final stage of evolution</i> | ||
| class="ground" | | | class="ground" | |