234
edits
VandheerLord (talk | contribs) (updated attacks) |
|||
Line 91: | Line 91: | ||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
| class="flying" | Golbat | | class="flying" | Golbat | ||
| class="flying" | Air | | class="flying" | Air Slash | ||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class="flying" | | | class="flying" | 75 | ||
| class="flying" | 95% | | class="flying" | 95% | ||
| class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | | class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Golbat | |||
| class="dark" | Bite | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 60 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ghost" | |- class="container-ghost" | ||
| class="ghost" | [[Zubat]] | | class="ghost" | [[Zubat]] | ||
Line 111: | Line 118: | ||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | | | class="poison" | [[Zubat]] | ||
| class="poison" | Poison Fang | | class="poison" | Poison Fang | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
Line 117: | Line 124: | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
| class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-poison" | ||
| class=" | | class="poison" | Golbat | ||
| class=" | | class="poison" | Venoshock | ||
| class=" | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class=" | | class="poison" | 65 | ||
| class=" | | class="poison" | 100% | ||
| class=" | | class="poison" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
| class="flying" | [[Zubat]] | | class="flying" | [[Zubat]] |
edits