Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 113: | Line 113: | ||
| class="rock" | 120 | | class="rock" | 120 | ||
| class="rock" | 100% | | class="rock" | 100% | ||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="rock" | Graveler (Alolan) | |||
| class="rock" | Thunder Punch | |||
| class="rock" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="rock" | 75 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Graveler (Alolan) | |||
| class="rock" | Rock Blast | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 50 | |||
| class="rock" | 90% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Graveler (Alolan) | |||
| class="rock" | Smack Down | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 50 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="rock" | Graveler (Alolan) | |||
| class="rock" | Spark | |||
| class="rock" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="rock" | 65 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="rock" | Geodude (Alolan) | |||
| class="rock" | Tackle | |||
| class="rock" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="rock" | 50 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Geodude (Alolan) | |||
| class="rock" | Rollout | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 30 | |||
| class="rock" | 90% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="rock" | Geodude (Alolan) | |||
| class="rock" | Spark | |||
| class="rock" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="rock" | 65 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Geodude (Alolan) | |||
| class="rock" | Rock Throw | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 50 | |||
| class="rock" | 90% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} |