Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 106: | Line 106: | ||
|- class="container-ground" | |- class="container-ground" | ||
| class="normal" | Gumshoos | | class="normal" | Gumshoos | ||
| class="normal" | Mud-Slap | |||
| class="normal" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="normal" | 20 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Yungoos | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="normal" | Yungoos | |||
| class="normal" | Pursuit | |||
| class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="normal" | 40 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Yungoos | |||
| class="normal" | Bide | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 65 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="normal" | Yungoos | |||
| class="normal" | Mud-Slap | | class="normal" | Mud-Slap | ||
| class="normal" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | | class="normal" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] |