Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (Reverted edits by 106.210.42.43 (talk) to last revision by Patrick) Tag: Rollback |
|||
Line 96: | Line 96: | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | [[File:541MS.png|link=Swadloon|Swadloon]]<br />[[Swadloon]] | | class="bug" | [[File:541MS.png|link=Swadloon|Swadloon]]<br />[[Swadloon]] | ||
| class="bug" | [[File:Heart.png]] [[File: | | class="bug" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]]<br />Level 3 Happiness | ||
| class="bug" | [[File:542MS.png|link=Leavanny|Leavanny]]<br />[[Leavanny]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | [[File:772MS.png|link=Type-Null|Type-Null]]<br/>[[Type-Null]] | |||
| class="normal" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]]<br/>Level 3 Happiness | |||
| class="normal" | [[File:773MS.png|link=Silvally|Silvally]]<br/>[[Silvally]] | | class="normal" | [[File:773MS.png|link=Silvally|Silvally]]<br/>[[Silvally]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |