Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 90: | Line 90: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-psychic" | |- class="container-psychic" | ||
| class="psychic" | Hoothoot | | class="psychic" | Hoothoot | ||
Line 118: | Line 104: | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Hoothoot | |||
| class="flying" | Peck | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | 35 | |||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Hoothoot | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |