Editor
188
edits
m (fixing mr. rime link) |
|||
(4 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 196: | Line 196: | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713MS.png|link=Avalugg|Avalugg]]<br/>#713<br/>[[Avalugg]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713MS.png|link=Avalugg|Avalugg]]<br/>#713<br/>[[Avalugg]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713HMS.png|link=Avalugg (Hisuian)|Avalugg (Hisuian)]]<br/>#713H<br/>[[Avalugg (Hisuian)]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713HMS.png|link=Avalugg (Hisuian)|Avalugg (Hisuian)]]<br/>#713H<br/>[[Avalugg (Hisuian)]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:866MS.png|link=Mr.Rime|Mr. Rime]]<br/>#866<br/>[[Mr. Rime]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:866MS.png|link=Mr. Rime|Mr. Rime]]<br/>#866<br/>[[Mr. Rime]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:872MS.png|link=Snom|Snom]]<br/>#872<br/>[[Snom]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:872MS.png|link=Snom|Snom]]<br/>#872<br/>[[Snom]] | ||
|- | |- | ||
Line 215: | Line 215: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:091MS.png|link=Cloyster|Cloyster]]<br/>#091<br/>[[Cloyster]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:091MS.png|link=Cloyster|Cloyster]]<br/>#091<br/>[[Cloyster]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:131MS.png|link=Lapras|Lapras]]<br/>#131<br/>[[Lapras]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:131MS.png|link=Lapras|Lapras]]<br/>#131<br/>[[Lapras]] | ||
| class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:133CMS.png|link=Eevee (Christmas)|Eevee (Christmas)]]<br/>#133C<br/>[[Eevee (Christmas)]] | |||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:134CMS.png|link=Vaporeon (Christmas)|Vaporeon (Christmas)]]<br/>#134C<br/>[[Vaporeon (Christmas)]] | |||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:135CMS.png|link=Jolteon (Christmas)|Jolteon (Christmas)]]<br/>#135C<br/>[[Jolteon (Christmas)]] | |||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:136CMS.png|link=Flareon (Christmas)|Flareon (Christmas)]]<br/>#136C<br/>[[Flareon (Christmas)]] | |||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:172CMS.png|link=Pichu (Christmas)|Pichu (Christmas)]]<br/>#172C<br/>[[Pichu (Christmas)]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:172CMS.png|link=Pichu (Christmas)|Pichu (Christmas)]]<br/>#172C<br/>[[Pichu (Christmas)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:196CMS.png|link=Espeon (Christmas)|Espeon (Christmas)]]<br/>#196C<br/>[[Espeon (Christmas)]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:197CMS.png|link=Umbreon (Christmas)|Umbreon (Christmas)]]<br/>#197C<br/>[[Umbreon (Christmas)]] | |||
|- | |- | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:215MS.png|link=Sneasel|Sneasel]]<br/>#215<br/>[[Sneasel]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:215MS.png|link=Sneasel|Sneasel]]<br/>#215<br/>[[Sneasel]] |