234
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
VandheerLord (talk | contribs) (updated attacks) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | [[Krabby]] | | class="water" | [[Krabby]] | ||
| class="water" | Bubble Beam | | class="water" | Bubble Beam | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | ||
Line 98: | Line 91: | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Kingler | |||
| class="normal" | Chip Away | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 70 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | Kingler | | class="water" | Kingler | ||
Line 105: | Line 105: | ||
| class="water" | 90% | | class="water" | 90% | ||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-steel" | |- class="container-steel" | ||
| class="steel" | | | class="steel" | [[Krabby]] | ||
| class="steel" | Metal Claw | | class="steel" | Metal Claw | ||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
Line 119: | Line 112: | ||
| class="steel" | 95% | | class="steel" | 95% | ||
| class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | [[Krabby]] | |||
| class="ground" | Mud Shot | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 55 | |||
| class="ground" | 95% | |||
| class="ground" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Kingler | |||
| class="rock" | Rock Slide | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 75 | |||
| class="rock" | 90% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Krabby]] | | class="normal" | [[Krabby]] | ||
Line 126: | Line 133: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-bug" | ||
| class=" | | class="bug" | Kingler | ||
| class=" | | class="bug" | X-Scissor | ||
| class=" | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class=" | | class="bug" | 80 | ||
| class=" | | class="bug" | 100% | ||
| class=" | | class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits