m (Updated Rotom rarity) |
Sneezeball (talk | contribs) (→D) |
||
Line 988: | Line 988: | ||
| class="ground" | Evolve from [[Diglett (Alolan)]] starting at level 26 | | class="ground" | Evolve from [[Diglett (Alolan)]] starting at level 26 | ||
| class="ground" | [[Alolan Pokemon]] | | class="ground" | [[Alolan Pokemon]] | ||
|- class="ice-dex" | |||
| class="ice" | #051C [[File:051CMS.png|link=Dugtrio (Christmas)|Dugtrio (Christmas)]] [[Dugtrio (Christmas)]] | |||
| class="ice" | Evolve from [[Diglett (Christmas)]] starting at level 25 | |||
| class="ice" | Event | |||
|- class="normal-dex" | |- class="normal-dex" | ||
| class="normal" | #206 [[File:206MS.png|link=Dunsparce|Dunsparce]] [[Dunsparce]] | | class="normal" | #206 [[File:206MS.png|link=Dunsparce|Dunsparce]] [[Dunsparce]] |