Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 176: | Line 176: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:216MS.png|link=Teddiursa|Teddiursa]]<br/>#216<br/>[[Teddiursa]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:216MS.png|link=Teddiursa|Teddiursa]]<br/>#216<br/>[[Teddiursa]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:231MS.png|link=Phanpy|Phanpy]]<br/>#231<br/>[[Phanpy]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:231MS.png|link=Phanpy|Phanpy]]<br/>#231<br/>[[Phanpy]] | ||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:296MS.png|link=Makuhita|Makuhita]]<br/>#296<br/>[[Makuhita]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:296MS.png|link=Makuhita|Makuhita]]<br/>#296<br/>[[Makuhita]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:299MS.png|link=Nosepass|Nosepass]]<br/>#299<br/>[[Nosepass]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:299MS.png|link=Nosepass|Nosepass]]<br/>#299<br/>[[Nosepass]] | ||
|- | |||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:303MS.png|link=Mawile|Mawile]]<br/>#303<br/>[[Mawile]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:303MS.png|link=Mawile|Mawile]]<br/>#303<br/>[[Mawile]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:304MS.png|link=Aron|Aron]]<br/>#304<br/>[[Aron]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:304MS.png|link=Aron|Aron]]<br/>#304<br/>[[Aron]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:328MS.png|link=Trapinch|Trapinch]]<br/>#328<br/>[[Trapinch]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:328MS.png|link=Trapinch|Trapinch]]<br/>#328<br/>[[Trapinch]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:374MS.png|link=Beldum|Beldum]]<br/>#374<br/>[[Beldum]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:374MS.png|link=Beldum|Beldum]]<br/>#374<br/>[[Beldum]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:412GMS.png|link=Burmy (Sand)|Burmy (Sand)]]<br/>#412Sa<br/>[[Burmy (Sand)]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:412GMS.png|link=Burmy (Sand)|Burmy (Sand)]]<br/>#412Sa<br/>[[Burmy (Sand)]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:438MS.png|link=Bonsly|Bonsly]]<br/>#438<br/>[[Bonsly]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:438MS.png|link=Bonsly|Bonsly]]<br/>#438<br/>[[Bonsly]] | ||
|- | |||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:443MS.png|link=Gible|Gible]]<br/>#443<br/>[[Gible]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:443MS.png|link=Gible|Gible]]<br/>#443<br/>[[Gible]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:449MS.png|link=Hippopotas|Hippopotas]]<br/>#449<br/>[[Hippopotas]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:449MS.png|link=Hippopotas|Hippopotas]]<br/>#449<br/>[[Hippopotas]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:524MS.png|link=Roggenrola|Roggenrola]]<br/>#524<br/>[[Roggenrola]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:524MS.png|link=Roggenrola|Roggenrola]]<br/>#524<br/>[[Roggenrola]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:529MS.png|link=Drilbur|Drilbur]]<br/>#529<br/>[[Drilbur]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:529MS.png|link=Drilbur|Drilbur]]<br/>#529<br/>[[Drilbur]] | ||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:532MS.png|link=Timburr|Timburr]]<br/>#532<br/>[[Timburr]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:532MS.png|link=Timburr|Timburr]]<br/>#532<br/>[[Timburr]] | ||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:538MS.png|link=Throh|Throh]]<br/>#538<br/>[[Throh]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:538MS.png|link=Throh|Throh]]<br/>#538<br/>[[Throh]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:539MS.png|link=Sawk|Sawk]]<br/>#539<br/>[[Sawk]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:539MS.png|link=Sawk|Sawk]]<br/>#539<br/>[[Sawk]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:551MS.png|link=Sandile|Sandile]]<br/>#551<br/>[[Sandile]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:551MS.png|link=Sandile|Sandile]]<br/>#551<br/>[[Sandile]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:557MS.png|link=Dwebble|Dwebble]]<br/>#557<br/>[[Dwebble]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:557MS.png|link=Dwebble|Dwebble]]<br/>#557<br/>[[Dwebble]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:559MS.png|link=Scraggy|Scraggy]]<br/>#559<br/>[[Scraggy]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:559MS.png|link=Scraggy|Scraggy]]<br/>#559<br/>[[Scraggy]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:610MS.png|link=Axew|Axew]]<br/>#610<br/>[[Axew]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:610MS.png|link=Axew|Axew]]<br/>#610<br/>[[Axew]] | ||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:619MS.png|link=Mienfoo|Mienfoo]]<br/>#619<br/>[[Mienfoo]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:619MS.png|link=Mienfoo|Mienfoo]]<br/>#619<br/>[[Mienfoo]] | ||
|- | |||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:621MS.png|link=Druddigon|Druddigon]]<br/>#621<br/>[[Druddigon]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:621MS.png|link=Druddigon|Druddigon]]<br/>#621<br/>[[Druddigon]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:622MS.png|link=Golett|Golett]]<br/>#622<br/>[[Golett]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:622MS.png|link=Golett|Golett]]<br/>#622<br/>[[Golett]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:632MS.png|link=Durant|Durant]]<br/>#632<br/>[[Durant]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:632MS.png|link=Durant|Durant]]<br/>#632<br/>[[Durant]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:688MS.png|link=Binacle|Binacle]]<br/>#688<br/>[[Binacle]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:688MS.png|link=Binacle|Binacle]]<br/>#688<br/>[[Binacle]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:694MS.png|link=Helioptile|Helioptile]]<br/>#694<br/>[[Helioptile]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:694MS.png|link=Helioptile|Helioptile]]<br/>#694<br/>[[Helioptile]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:703MS.png|link=Carbink|Carbink]]<br/>#703<br/>[[Carbink]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:703MS.png|link=Carbink|Carbink]]<br/>#703<br/>[[Carbink]] |