→Rare Pokemon
Strayazilas (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 96: | Line 96: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:132MS.png|link=Ditto|Ditto]]<br/>#132<br/>[[Ditto]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:132MS.png|link=Ditto|Ditto]]<br/>#132<br/>[[Ditto]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:147MS.png|link=Dratini|Dratini]]<br/>#147<br/>[[Dratini]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:147MS.png|link=Dratini|Dratini]]<br/>#147<br/>[[Dratini]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:201OnMS.png|link=Unown (On)|Unown (On)]]<br/>#201On<br/>[[Unown (On)]] | |||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:246MS.png|link=Larvitar|Larvitar]]<br/>#246<br/>[[Larvitar]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:246MS.png|link=Larvitar|Larvitar]]<br/>#246<br/>[[Larvitar]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:305MS.png|link=Lairon|Lairon]]<br/>#305<br/>[[Lairon]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:305MS.png|link=Lairon|Lairon]]<br/>#305<br/>[[Lairon]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:329MS.png|link=Vibrava|Vibrava]]<br/>#329<br/>[[Vibrava]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:329MS.png|link=Vibrava|Vibrava]]<br/>#329<br/>[[Vibrava]] | ||
Line 103: | Line 104: | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:375MS.png|link=Metang|Metang]]<br/>#375<br/>[[Metang]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:375MS.png|link=Metang|Metang]]<br/>#375<br/>[[Metang]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:437MS.png|link=Bronzong|Bronzong]]<br/>#437<br/>[[Bronzong]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:437MS.png|link=Bronzong|Bronzong]]<br/>#437<br/>[[Bronzong]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:447MS.png|link=Riolu|Riolu]]<br/>#447<br/>[[Riolu]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:447MS.png|link=Riolu|Riolu]]<br/>#447<br/>[[Riolu]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:525MS.png|link=Boldore|Boldore]]<br/>#525<br/>[[Boldore]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:525MS.png|link=Boldore|Boldore]]<br/>#525<br/>[[Boldore]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:530MS.png|link=Excadrill|Excadrill]]<br/>#530<br/>[[Excadrill]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:530MS.png|link=Excadrill|Excadrill]]<br/>#530<br/>[[Excadrill]] | ||
Line 110: | Line 111: | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:598MS.png|link=Ferrothorn|Ferrothorn]]<br/>#598<br/>[[Ferrothorn]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:598MS.png|link=Ferrothorn|Ferrothorn]]<br/>#598<br/>[[Ferrothorn]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:611MS.png|link=Fraxure|Fraxure]]<br/>#611<br/>[[Fraxure]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:611MS.png|link=Fraxure|Fraxure]]<br/>#611<br/>[[Fraxure]] | ||
|- | |||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:623MS.png|link=Golurk|Golurk]]<br/>#623<br/>[[Golurk]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:623MS.png|link=Golurk|Golurk]]<br/>#623<br/>[[Golurk]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>634<br/>[[Zweilous]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>634<br/>[[Zweilous]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:689MS.png|link=Barbaracle|Barbaracle]]<br/>#689<br/>[[Barbaracle]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:689MS.png|link=Barbaracle|Barbaracle]]<br/>#689<br/>[[Barbaracle]] |