→Rare Pokémon
Line 391: | Line 391: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:516MS.png|link=Simipour|Simipour]]<br/>#516<br/>[[Simipour]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:516MS.png|link=Simipour|Simipour]]<br/>#516<br/>[[Simipour]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:767MS.png|link=Wimpod|Wimpod]]<br/>#767<br/>[[Wimpod]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:767MS.png|link=Wimpod|Wimpod]]<br/>#767<br/>[[Wimpod]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:816MS.png|link=Sobble|Sobble]]<br/>#816<br/>[[Sobble]] | |||
|} | |} | ||