Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex width-100" cellspacing="0" cellpadding="0" | class="text-left" | ↰ #283 link=Surskit|Surskit ...") |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 122: | Line 122: | ||
| class="bug" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="bug" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="bug" | 40 | | class="bug" | 40 | ||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="bug" | Surskit | |||
| class="bug" | Bubble | |||
| class="bug" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="bug" | 40 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="bug" | Surskit | |||
| class="bug" | Quick Attack | |||
| class="bug" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="bug" | 40 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="bug" | Surskit | |||
| class="bug" | Aqua Jet | |||
| class="bug" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="bug" | 40 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Surskit | |||
| class="bug" | Struggle Bug | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 30 | |||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] |