1,196
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| class="container-water" | [[File:Blastoisinite.png|Blastoisinite]]<br/>Blastoisinite | | class="container-water" | [[File:Blastoisinite.png|Blastoisinite]]<br/>Blastoisinite | ||
| class="container-water" | [[File:Blastoise (Mega).gif|link=Blastoise (Mega)|Blastoise]]<br/>[[Blastoise (Mega)]] | | class="container-water" | [[File:Blastoise (Mega).gif|link=Blastoise (Mega)|Blastoise]]<br/>[[Blastoise (Mega)]] | ||
|- | |||
| class="container-water" | [[File:Alakazam.gif|link=Alakazam|Alakazam]]<br/>[[Alakazam]] | |||
| class="container-water" | [[File:Alakazite.png|Alakazite]]<br/>Alakazite | |||
| class="container-water" | [[File:Alakazam (Mega).gif|link=Alakazam (Mega)|Alakazam]]<br/>[[Alakazam (Mega)]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits