1,196
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| class="container-psychic" | [[File:Alakazite.png|Alakazite]]<br/>Alakazite | | class="container-psychic" | [[File:Alakazite.png|Alakazite]]<br/>Alakazite | ||
| class="container-psychic" | [[File:Alakazam (Mega).gif|link=Alakazam (Mega)|Alakazam]]<br/>[[Alakazam (Mega)]] | | class="container-psychic" | [[File:Alakazam (Mega).gif|link=Alakazam (Mega)|Alakazam]]<br/>[[Alakazam (Mega)]] | ||
|- | |||
| class="container-ghost" | [[File:Gengar.gif|link=Gengar|Gengar]]<br/>[[Gengar]] | |||
| class="container-ghost" | [[File:Gengarite.png|Gengarite]]<br/>Gengarite | |||
| class="container-ghost" | [[File:Gengar (Mega).gif|link=Gengar (Mega)|Gengar]]<br/>[[Gengar (Mega)]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits