Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| class="fire" | 90 | | class="fire" | 90 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
| class="fire" | [[File: Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fire" | |||
| class="fire" | Moltres | |||
| class="fire" | Heat Wave | |||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | |||
| class="fire" | 100 | |||
| class="fire" | 90% | |||
| class="fire" | [[File: Special.png|Special]] | | class="fire" | [[File: Special.png|Special]] | ||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
Line 106: | Line 113: | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | | class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |