1,196
edits
Sneezeball (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
mNo edit summary |
||
Line 93: | Line 93: | ||
| class="attacks" | Accuracy | | class="attacks" | Accuracy | ||
| class="attacks" | Category | | class="attacks" | Category | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark"|Bite | |||
| class="dark"|[[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | |||
| class="dark"|60 | |||
| class="dark"|100% | |||
| class="dark"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Body Slam | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]63,750 | |||
| class="normal"|85 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Pound | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | |||
| class="normal"|40 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Tackle | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | |||
| class="normal"|50 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |||
</div> | |||
<!-- End Attacks Table --> | |||
===Purchasable Attacks=== | |||
<!-- Attacks Table --> | |||
<div align='center'> | |||
{| style="text-align: center; float: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
|- class="container-attacks" | |||
| class="attacks"|'''Attack''' | |||
| class="attacks"|'''Type''' | |||
| class="attacks"|'''Price''' | |||
| class="attacks"|'''Power''' | |||
| class="attacks"|'''Accuracy''' | |||
| class="attacks"|'''Category''' | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Body Slam | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]63,750 | |||
| class="normal"|85 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Chip Away | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]52,500 | |||
| class="normal"|70 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark"|Fling | |||
| class="dark"|[[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]97,500 | |||
| class="dark"|130 | |||
| class="dark"|100% | |||
| class="dark"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Frustration | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]76,500 | |||
| class="normal"|102 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice"|Ice Beam | |||
| class="ice"|[[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="ice"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | |||
| class="ice"|90 | |||
| class="ice"|100% | |||
| class="ice"|[[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Last Resort | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]105,000 | |||
| class="normal"|140 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ghost" | |||
| class="ghost"|Lick | |||
| class="ghost"|[[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="ghost"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]15,000 | |||
| class="ghost"|20 | |||
| class="ghost"|100% | |||
| class="ghost"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Natural Gift | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | |||
| class="normal"|80 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock"|Rollout | |||
| class="rock"|[[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]22,500 | |||
| class="rock"|30 | |||
| class="rock"|90% | |||
| class="rock"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal"|Tackle | |||
| class="normal"|[[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal"|[[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | |||
| class="normal"|50 | |||
| class="normal"|100% | |||
| class="normal"|[[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
<!-- End Attacks Table --> | <!-- End Attacks Table --> |
edits