Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Middle Tier - Secondary Prize: added new prizes) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 221: | Line 221: | ||
| class="steel" | 2 | | class="steel" | 2 | ||
| class="steel" | Evolves [[Scyther]] into [[Kleavor]]. | | class="steel" | Evolves [[Scyther]] into [[Kleavor]]. | ||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Cracked_Pot.png]] | |||
| class="steel" | Cracked Pot | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Sinistea]] into [[Polteageist]]. | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Sweet_Apple.png]] | |||
| class="steel" | Sweet Apple | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Applin]] into [[Appletun]]. | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Tart_Apple.png]] | |||
| class="steel" | Tart Apple | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Applin]] into [[Flapple]]. | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Galarica_Cuff.png]] | |||
| class="steel" | Galarica Cuff | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Slowpoke (Galarian)]] into [[Slowbro (Galarian)]]. | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Berry_Sweet.png]] | |||
| class="steel" | Berry Sweet | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Milcery]] into [[Alcremie (Berry)]]. | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Flower_Sweet.png]] | |||
| class="steel" | Flower Sweet | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Milcery]] into [[Alcremie (Flower)]]. | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Ribbon_Sweet.png]] | |||
| class="steel" | Ribbon Sweet | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Milcery]] into [[Alcremie (Ribbon)]]. | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[File:Strawberry_Sweet.png]] | |||
| class="steel" | Strawberry Sweet | |||
| class="steel" | 2 | |||
| class="steel" | Evolves [[Milcery]] into [[Alcremie (Strawberry)]]. | |||
|- class="container-steel" | |- class="container-steel" | ||
| class="steel" | [[File:Froslasite.png]] | | class="steel" | [[File:Froslasite.png]] |