Editor
188
edits
m (→Normal Type Moves: Tera Blast) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
Line 821: | Line 821: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | | class="normal" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Tera Blast | |||
| class="normal" | 80 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Thrash | | class="normal" | Thrash |