Strayazilas (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex width-100" cellspacing="0" cellpadding="0" | class="text-left" | ↰ #273 link=Seedot|Seedot Se...") |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 127: | Line 127: | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | | class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="grass" | Seedot | |||
| class="grass" | Bide | |||
| class="grass" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="grass" | 65 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="grass" | Seedot | |||
| class="grass" | Bullet Seed | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | 45 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="grass" | Seedot | |||
| class="grass" | Nature Power | |||
| class="grass" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="grass" | 60 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="grass" | Seedot | |||
| class="grass" | Rollout | |||
| class="grass" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="grass" | 30 | |||
| class="grass" | 90% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |