Editor
6,807
edits
No edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 85: | Line 85: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Omanyte | |||
| class="water" | Bubble | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-rock" | |- class="container-rock" | ||
| class="rock" | Omanyte | | class="rock" | Omanyte | ||
Line 92: | Line 99: | ||
| class="rock" | 90% | | class="rock" | 90% | ||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-rock" | |- class="container-rock" | ||
| class="rock" | Omanyte | | class="rock" | Omanyte | ||
Line 108: | Line 108: | ||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | Omanyte | | class="water" | Omanyte | ||
| class="water" | | | class="water" | Water Gun | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | ||
| class="water" | 40 | | class="water" | 40 |