Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) No edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 133: | Line 133: | ||
| class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="normal" | 60 | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="normal" | [[Pidgeot]] | |||
| class="normal" | U-turn | |||
| class="normal" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="normal" | 70 | |||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 147: | Line 154: | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | 50 | | class="normal" | 50 | ||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="normal" | [[Pidgeotto]] | |||
| class="normal" | Feint Attack | |||
| class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 175: | Line 189: | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | 40 | | class="normal" | 40 | ||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | [[Pidgey]] | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] |