Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
|||
Line 110: | Line 110: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Pidgeotto | |||
| class="dark" | Feint Attack | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 60 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
| class="flying" | [[Pidgey]] | | class="flying" | [[Pidgey]] | ||
Line 117: | Line 124: | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
| class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | | class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container- | |- class="container-dark" | ||
| class=" | | class="dark" | [[Pidgey]] | ||
| class=" | | class="dark" | Pursuit | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class=" | | class="dark" | 40 | ||
| class=" | | class="dark" | 100% | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Pidgey]] | | class="normal" | [[Pidgey]] | ||
Line 129: | Line 136: | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | 40 | | class="normal" | 40 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 145: | Line 145: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | Pidgeotto | |||
| class="dragon" | Twister | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 40 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
| class="flying" | | | class="flying" | Pidgeotto | ||
| class="flying" | Wing Attack | | class="flying" | Wing Attack | ||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] |