Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) mNo edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 99: | Line 99: | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="electric" | Pikachu (Christmas) | | class="electric" | Pikachu (Christmas) | ||
| class="electric" | Present | |||
| class="electric" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="electric" | 60 | |||
| class="electric" | 90% | |||
| class="electric" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="electric" | Pichu (Christmas) | |||
| class="electric" | Naughty List | |||
| class="electric" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="electric" | 130 | |||
| class="electric" | 100% | |||
| class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="electric" | Pichu (Christmas) | |||
| class="electric" | Thunder Shock | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="electric" | 40 | |||
| class="electric" | 100% | |||
| class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="electric" | Pichu (Christmas) | |||
| class="electric" | Powder Snow | |||
| class="electric" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="electric" | 40 | |||
| class="electric" | 100% | |||
| class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="electric" | Pichu (Christmas) | |||
| class="electric" | Present | | class="electric" | Present | ||
| class="electric" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="electric" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] |