79
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
|||
Line 253: | Line 253: | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:168MS.png|link=Ariados|Ariados]]<br/>#168<br/>[[Ariados]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:168MS.png|link=Ariados|Ariados]]<br/>#168<br/>[[Ariados]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:211MS.png|link=Qwilfish|Qwilfish]]<br/>#211<br/>[[Qwilfish]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:211MS.png|link=Qwilfish|Qwilfish]]<br/>#211<br/>[[Qwilfish]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:211HMS.png|link=Qwilfish (Hisuian)|Qwilfish (Hisuian)]]<br/>#211H<br/>[[Qwilfish (Hisuian)]] | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:215HMS.png|link=Sneasel (Hisuian)|Sneasel (Hisuian)]]<br/>#215H<br/>[[Sneasel (Hisuian)]] | |||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:269MS.png|link=Dustox|Dustox]]<br/>#269<br/>[[Dustox]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:269MS.png|link=Dustox|Dustox]]<br/>#269<br/>[[Dustox]] | ||
|- | |||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:315MS.png|link=Roselia|Roselia]]<br/>#315<br/>[[Roselia]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:315MS.png|link=Roselia|Roselia]]<br/>#315<br/>[[Roselia]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:406MS.png|link=Budew|Budew]]<br/>#406<br/>[[Budew]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:406MS.png|link=Budew|Budew]]<br/>#406<br/>[[Budew]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:407MS.png|link=Roserade|Roserade]]<br/>#407<br/>[[Roserade]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:407MS.png|link=Roserade|Roserade]]<br/>#407<br/>[[Roserade]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:543MS.png|link=Venipede|Venipede]]<br/>#543<br/>[[Venipede]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:543MS.png|link=Venipede|Venipede]]<br/>#543<br/>[[Venipede]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:544MS.png|link=Whirlipede|Whirlipede]]<br/>#544<br/>[[Whirlipede]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:544MS.png|link=Whirlipede|Whirlipede]]<br/>#544<br/>[[Whirlipede]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:545MS.png|link=Scolipede|Scolipede]]<br/>#545<br/>[[Scolipede]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:545MS.png|link=Scolipede|Scolipede]]<br/>#545<br/>[[Scolipede]] | ||
|- | |||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:590MS.png|link=Foongus|Foongus]]<br/>#590<br/>[[Foongus]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:590MS.png|link=Foongus|Foongus]]<br/>#590<br/>[[Foongus]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:591MS.png|link=Amoonguss|Amoonguss]]<br/>#591<br/>[[Amoonguss]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:591MS.png|link=Amoonguss|Amoonguss]]<br/>#591<br/>[[Amoonguss]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:793MS.png|link=Nihilego|Nihilego]]<br/>#793<br/>[[Nihilego]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:793MS.png|link=Nihilego|Nihilego]]<br/>#793<br/>[[Nihilego]] | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:848MS.png|link=Toxel|Toxel]]<br/>#848<br/>[[Toxel]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:848MS.png|link=Toxel|Toxel]]<br/>#848<br/>[[Toxel]] | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:849AMS.png|link=Toxtricity (Amped)|Toxtricity (Amped)]]<br/>#849A<br/>[[Toxtricity (Amped)]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:849AMS.png|link=Toxtricity (Amped)|Toxtricity (Amped)]]<br/>#849A<br/>[[Toxtricity (Amped)]] | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:849LMS.png|link=Toxtricity(Low Key)|Toxtricity (Low Key)]]<br/>#849L<br/>[[Toxtricity (Low Key)]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:849LMS.png|link=Toxtricity(Low Key)|Toxtricity (Low Key)]]<br/>#849L<br/>[[Toxtricity (Low Key)]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:849GMS.png|link=Toxtricity (Gigantamax)|Toxtricity (Gigantamax)]]<br/>#849G<br/>[[Toxtricity (Gigantamax)]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:849GMS.png|link=Toxtricity (Gigantamax)|Toxtricity (Gigantamax)]]<br/>#849G<br/>[[Toxtricity (Gigantamax)]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits