55
edits
Line 115: | Line 115: | ||
| class="rock" | 100% | | class="rock" | 100% | ||
| class="rock" | [[File:Special.png|Special]] | | class="rock" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Nosepass | |||
| class="rock" | Rock Throw | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 50 | |||
| class="rock" | 90% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="rock" | Nosepass | |||
| class="rock" | Tackle | |||
| class="rock" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="rock" | 50 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="rock" | Nosepass | |||
| class="rock" | Spark | |||
| class="rock" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="rock" | 65 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="rock" | Nosepass | |||
| class="rock" | Bulldoze | |||
| class="rock" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="rock" | 60 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits