Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
|||
Line 109: | Line 109: | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Raticate | |||
| class="dark" | Crunch | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 80 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | Raticate | |||
| class="ground" | Dig | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 80 | |||
| class="ground" | 100% | |||
| class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-fire" | |||
| class="fire" | [[Rattata]] | |||
| class="fire" | Flame Wheel | |||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | |||
| class="fire" | 60 | |||
| class="fire" | 100% | |||
| class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | | | class="normal" | Raticate | ||
| class="normal" | Hyper Fang | | class="normal" | Hyper Fang | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
Line 116: | Line 137: | ||
| class="normal" | 90% | | class="normal" | 90% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-fighting" | ||
| class=" | | class="fighting" | [[Rattata]] | ||
| class=" | | class="fighting" | Revenge | ||
| class=" | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class=" | | class="fighting" | 60 | ||
| class=" | | class="fighting" | 100% | ||
| class=" | | class="fighting" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-fighting" | ||
| class=" | | class="fighting" | Raticate | ||
| class=" | | class="fighting" | Reversal | ||
| class=" | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class=" | | class="fighting" | 120 | ||
| class=" | | class="fighting" | 100% | ||
| class=" | | class="fighting" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Rattata]] | | class="normal" | [[Rattata]] |