Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 94: | Line 94: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| class="text-center margin-top-10 border-rad-10" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| | | class="attacks" | '''Originating Pokémon''' | ||
| | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
| | | class="attacks" | '''Type''' | ||
| | | class="attacks" | '''Power''' | ||
| | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Raticate | |||
| class="normal" | Hyper Fang | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 80 | |||
| class="normal" | 90% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| | | class="normal" | Raticate | ||
| | | class="normal" | Crunch | ||
| | | class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| | | class="normal" | 80 | ||
| | | class="normal" | 100% | ||
| | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-ground" | |||
| class="normal" | Raticate | |||
| class="normal" | Dig | |||
| class="normal" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="normal" | 80 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-fighting" | |||
| class="normal" | Raticate | |||
| class="normal" | Reversal | |||
| class="normal" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="normal" | 120 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Rattata | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| | | class="normal" | Rattata | ||
| | | class="normal" | Bite | ||
| | | class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| | | class="normal" | 60 | ||
| | | class="normal" | 100% | ||
| | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| | | class="normal" | Rattata | ||
| | | class="normal" | Flame Wheel | ||
| | | class="normal" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| | | class="normal" | 60 | ||
| | | class="normal" | 100% | ||
| | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fighting" | |- class="container-fighting" | ||
| | | class="normal" | Rattata | ||
| class="normal" | Revenge | |||
| class="normal" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |