Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex width-100" cellspacing="0" cellpadding="0" | class="text-left" | ↰ #019A File:019AMS.png|link=Rattata (Alolan)|R...") |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 539: | Line 539: | ||
| class="dark" | Hyper Beam<br />Hyper Fang<br />Flame Charge<br />Thunder Fang | | class="dark" | Hyper Beam<br />Hyper Fang<br />Flame Charge<br />Thunder Fang | ||
| class="dark" | 100 | | class="dark" | 100 | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | [[File:Raticate (Alolan).gif|Raticate (Alolan)]]<br />Raticate (Alolan)<br/>[[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="dark" | [[File:Raticate (Alolan).gif|Raticate (Alolan)]]<br />Raticate (Alolan)<br/>[[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="dark" | Skull Grunt 2<br/>Team Skull | | class="dark" | Skull Grunt 2<br/>Team Skull | ||
| class="dark" | Hyper Beam<br />Hyper Fang<br />Flame Charge<br />Thunder Fang | | class="dark" | Hyper Beam<br />Hyper Fang<br />Flame Charge<br />Thunder Fang | ||
| class="dark" | 100 | | class="dark" | 100 | ||
|} | |||
<!-- End Gym Appearances Table --> |