Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) m (→Attacks) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| class="text-center margin-top-10 border-rad-10" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| | | class="attacks" | '''Originating Pokémon''' | ||
| | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
| | | class="attacks" | '''Type''' | ||
| | | class="attacks" | '''Power''' | ||
| | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Rattata | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| | | class="normal" | Rattata | ||
| | | class="normal" | Bite | ||
| | | class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| | | class="normal" | 60 | ||
| | | class="normal" | 100% | ||
| | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| | | class="normal" | Rattata | ||
| | | class="normal" | Flame Wheel | ||
| | | class="normal" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| | | class="normal" | 60 | ||
| | | class="normal" | 100% | ||
| | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fighting" | |- class="container-fighting" | ||
| | | class="normal" | Rattata | ||
| | | class="normal" | Revenge | ||
| | | class="normal" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| | | class="normal" | 60 | ||
| | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
Line 136: | Line 136: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| class="text-center margin-top-10 border-rad-10" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| class="attacks" | '''Attack''' | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
Line 147: | Line 147: | ||
| class="dark" | Assurance | | class="dark" | Assurance | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="dark" | 50 | | class="dark" | 50 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 154: | Line 154: | ||
| class="dark" | Bite | | class="dark" | Bite | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 161: | Line 161: | ||
| class="ice" | Blizzard | | class="ice" | Blizzard | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ice" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]82,500 | ||
| class="ice" | 110 | | class="ice" | 110 | ||
| class="ice" | 70% | | class="ice" | 70% | ||
Line 168: | Line 168: | ||
| class="electric" | Charge Beam | | class="electric" | Charge Beam | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="electric" | 50 | | class="electric" | 50 | ||
| class="electric" | 90% | | class="electric" | 90% | ||
Line 175: | Line 175: | ||
| class="fighting" | Counter | | class="fighting" | Counter | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fighting" | 60 | | class="fighting" | 60 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 182: | Line 182: | ||
| class="dark" | Crunch | | class="dark" | Crunch | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="dark" | 80 | | class="dark" | 80 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 189: | Line 189: | ||
| class="normal" | Cut | | class="normal" | Cut | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="normal" | 50 | | class="normal" | 50 | ||
| class="normal" | 95% | | class="normal" | 95% | ||
Line 196: | Line 196: | ||
| class="ground" | Dig | | class="ground" | Dig | ||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class="ground" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ground" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="ground" | 80 | | class="ground" | 80 | ||
| class="ground" | 100% | | class="ground" | 100% | ||
Line 203: | Line 203: | ||
| class="normal" | Double-Edge | | class="normal" | Double-Edge | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]90,000 | ||
| class="normal" | 120 | | class="normal" | 120 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 210: | Line 210: | ||
| class="normal" | Facade | | class="normal" | Facade | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]52,500 | ||
| class="normal" | 70 | | class="normal" | 70 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 217: | Line 217: | ||
| class="fighting" | Final Gambit | | class="fighting" | Final Gambit | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]105,000 | ||
| class="fighting" | 140 | | class="fighting" | 140 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 224: | Line 224: | ||
| class="fire" | Flame Wheel | | class="fire" | Flame Wheel | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| class="fire" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fire" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fire" | 60 | | class="fire" | 60 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
Line 231: | Line 231: | ||
| class="normal" | Frustration | | class="normal" | Frustration | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]76,500 | ||
| class="normal" | 102 | | class="normal" | 102 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 238: | Line 238: | ||
| class="normal" | Fury Swipes | | class="normal" | Fury Swipes | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]33,750 | ||
| class="normal" | 45 | | class="normal" | 45 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 245: | Line 245: | ||
| class="grass" | Grass Knot | | class="grass" | Grass Knot | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | [[File:Pmoney.gif| | | class="grass" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]75,000 | ||
| class="grass" | 100 | | class="grass" | 100 | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
Line 252: | Line 252: | ||
| class="bug" | Hidden Power (Bug) | | class="bug" | Hidden Power (Bug) | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="bug" | 60 | | class="bug" | 60 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 259: | Line 259: | ||
| class="dark" | Hidden Power (Dark) | | class="dark" | Hidden Power (Dark) | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 266: | Line 266: | ||
| class="dragon" | Hidden Power (Dragon) | | class="dragon" | Hidden Power (Dragon) | ||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | | class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | ||
| class="dragon" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dragon" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dragon" | 60 | | class="dragon" | 60 | ||
| class="dragon" | 100% | | class="dragon" | 100% | ||
Line 273: | Line 273: | ||
| class="electric" | Hidden Power (Electric) | | class="electric" | Hidden Power (Electric) | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="electric" | 60 | | class="electric" | 60 | ||
| class="electric" | 100% | | class="electric" | 100% | ||
Line 280: | Line 280: | ||
| class="fairy" | Hidden Power (Fairy) | | class="fairy" | Hidden Power (Fairy) | ||
| class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | | class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | ||
| class="fairy" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fairy" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fairy" | 60 | | class="fairy" | 60 | ||
| class="fairy" | 100% | | class="fairy" | 100% | ||
Line 287: | Line 287: | ||
| class="fighting" | Hidden Power (Fighting) | | class="fighting" | Hidden Power (Fighting) | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fighting" | 60 | | class="fighting" | 60 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 294: | Line 294: | ||
| class="fire" | Hidden Power (Fire) | | class="fire" | Hidden Power (Fire) | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| class="fire" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fire" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fire" | 60 | | class="fire" | 60 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
Line 301: | Line 301: | ||
| class="flying" | Hidden Power (Flying) | | class="flying" | Hidden Power (Flying) | ||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif| | | class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="flying" | 60 | | class="flying" | 60 | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
Line 308: | Line 308: | ||
| class="ghost" | Hidden Power (Ghost) | | class="ghost" | Hidden Power (Ghost) | ||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | | class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | ||
| class="ghost" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ghost" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ghost" | 60 | | class="ghost" | 60 | ||
| class="ghost" | 100% | | class="ghost" | 100% | ||
Line 315: | Line 315: | ||
| class="grass" | Hidden Power (Grass) | | class="grass" | Hidden Power (Grass) | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | [[File:Pmoney.gif| | | class="grass" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="grass" | 60 | | class="grass" | 60 | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
Line 322: | Line 322: | ||
| class="ground" | Hidden Power (Ground) | | class="ground" | Hidden Power (Ground) | ||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class="ground" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ground" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ground" | 60 | | class="ground" | 60 | ||
| class="ground" | 100% | | class="ground" | 100% | ||
Line 329: | Line 329: | ||
| class="ice" | Hidden Power (Ice) | | class="ice" | Hidden Power (Ice) | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ice" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ice" | 60 | | class="ice" | 60 | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
Line 336: | Line 336: | ||
| class="normal" | Hidden Power (Normal) | | class="normal" | Hidden Power (Normal) | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="normal" | 60 | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 343: | Line 343: | ||
| class="poison" | Hidden Power (Poison) | | class="poison" | Hidden Power (Poison) | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="poison" | 60 | | class="poison" | 60 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 350: | Line 350: | ||
| class="psychic" | Hidden Power (Psychic) | | class="psychic" | Hidden Power (Psychic) | ||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | | class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | ||
| class="psychic" | [[File:Pmoney.gif| | | class="psychic" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="psychic" | 60 | | class="psychic" | 60 | ||
| class="psychic" | 100% | | class="psychic" | 100% | ||
Line 357: | Line 357: | ||
| class="rock" | Hidden Power (Rock) | | class="rock" | Hidden Power (Rock) | ||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | | class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | ||
| class="rock" | [[File:Pmoney.gif| | | class="rock" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="rock" | 60 | | class="rock" | 60 | ||
| class="rock" | 100% | | class="rock" | 100% | ||
Line 364: | Line 364: | ||
| class="steel" | Hidden Power (Steel) | | class="steel" | Hidden Power (Steel) | ||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
| class="steel" | [[File:Pmoney.gif| | | class="steel" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="steel" | 60 | | class="steel" | 60 | ||
| class="steel" | 100% | | class="steel" | 100% | ||
Line 371: | Line 371: | ||
| class="water" | Hidden Power (Water) | | class="water" | Hidden Power (Water) | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | ||
| class="water" | [[File:Pmoney.gif| | | class="water" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="water" | 60 | | class="water" | 60 | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
Line 378: | Line 378: | ||
| class="normal" | Hyper Fang | | class="normal" | Hyper Fang | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="normal" | 80 | | class="normal" | 80 | ||
| class="normal" | 90% | | class="normal" | 90% | ||
Line 385: | Line 385: | ||
| class="ice" | Ice Beam | | class="ice" | Ice Beam | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ice" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="ice" | 90 | | class="ice" | 90 | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
Line 392: | Line 392: | ||
| class="normal" | Last Resort | | class="normal" | Last Resort | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]105,000 | ||
| class="normal" | 140 | | class="normal" | 140 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 399: | Line 399: | ||
| class="dark" | Pursuit | | class="dark" | Pursuit | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="dark" | 40 | | class="dark" | 40 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 406: | Line 406: | ||
| class="normal" | Quick Attack | | class="normal" | Quick Attack | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="normal" | 40 | | class="normal" | 40 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 413: | Line 413: | ||
| class="normal" | Return | | class="normal" | Return | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]76,500 | ||
| class="normal" | 102 | | class="normal" | 102 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 420: | Line 420: | ||
| class="fighting" | Revenge | | class="fighting" | Revenge | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fighting" | 60 | | class="fighting" | 60 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 427: | Line 427: | ||
| class="fighting" | Reversal | | class="fighting" | Reversal | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]150,000 | ||
| class="fighting" | | | class="fighting" | 200 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
| class="fighting" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="fighting" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 434: | Line 434: | ||
| class="fighting" | Rock Smash | | class="fighting" | Rock Smash | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="fighting" | 40 | | class="fighting" | 40 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 441: | Line 441: | ||
| class="normal" | Round | | class="normal" | Round | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="normal" | 60 | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 448: | Line 448: | ||
| class="ghost" | Shadow Ball | | class="ghost" | Shadow Ball | ||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | | class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | ||
| class="ghost" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ghost" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="ghost" | 80 | | class="ghost" | 80 | ||
| class="ghost" | 100% | | class="ghost" | 100% | ||
Line 455: | Line 455: | ||
| class="dark" | Sucker Punch | | class="dark" | Sucker Punch | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="dark" | 80 | | class="dark" | 80 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 462: | Line 462: | ||
| class="normal" | Super Fang | | class="normal" | Super Fang | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="normal" | 90 | | class="normal" | 90 | ||
| class="normal" | 90% | | class="normal" | 90% | ||
Line 469: | Line 469: | ||
| class="normal" | Tackle | | class="normal" | Tackle | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="normal" | 50 | | class="normal" | 50 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 476: | Line 476: | ||
| class="dark" | Thief | | class="dark" | Thief | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 483: | Line 483: | ||
| class="electric" | Thunder | | class="electric" | Thunder | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]82,500 | ||
| class="electric" | 110 | | class="electric" | 110 | ||
| class="electric" | 70% | | class="electric" | 70% | ||
Line 490: | Line 490: | ||
| class="electric" | Thunderbolt | | class="electric" | Thunderbolt | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="electric" | 90 | | class="electric" | 90 | ||
| class="electric" | 100% | | class="electric" | 100% | ||
Line 497: | Line 497: | ||
| class="bug" | U-Turn | | class="bug" | U-Turn | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]52,500 | ||
| class="bug" | 70 | | class="bug" | 70 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 504: | Line 504: | ||
| class="normal" | Uproar | | class="normal" | Uproar | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="normal" | 90 | | class="normal" | 90 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% |