Editor
650
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
IllumiNoob (talk | contribs) |
||
Line 534: | Line 534: | ||
[[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
|} | |} | ||
==Appearances== | |||
===Sidequests=== | |||
<!-- Sidequest Appearances Table --> | |||
{| class="container-fight" style="text-align: center; float: center; width: 100%; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
| class="fight"| '''Pokémon''' | |||
| class="fight"| '''Type''' | |||
| class="fight"| '''Owner''' | |||
| class="fight"| '''Battle #''' | |||
| class="fight"| '''Attacks''' | |||
| class="fight"| '''Level''' | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Mystic Riolu.gif|Mystic Riolu]]<br />Mystic Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | ??? | |||
| class="fight" | 698 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Riolu.gif|Riolu]]<br />Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | ??? | |||
| class="fight" | 824 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Riolu.gif|Riolu]]<br />Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | ??? | |||
| class="fight" | 825 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Riolu.gif|Riolu]]<br />Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Preschooler Buster | |||
| class="fight" | 1251 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Shadow Riolu.gif|Shadow Riolu]]<br />Shadow Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Preschooler Buster | |||
| class="fight" | 1251 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Metallic Riolu.gif|Metallic Riolu]]<br />Metallic Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Preschooler Buster | |||
| class="fight" | 1251 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Mystic Riolu.gif|Mystic Riolu]]<br />Mystic Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Fisherman Andrew | |||
| class="fight" | 1303 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Shadow Riolu.gif|Shadow Riolu]]<br />Shadow Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Policeman Braven | |||
| class="fight" | 1304 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Mystic Riolu.gif|Mystic Riolu]]<br />Mystic Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Pokémon Sachiko | |||
| class="fight" | 1310 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Riolu.gif|Riolu]]<br />Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Pokémon Norbert | |||
| class="fight" | 1311 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|- | |||
| class="fight" | [[File:Mystic Riolu.gif|Mystic Riolu]]<br />Mystic Riolu | |||
| class="fight" | [[File:Fight.gif|link=Fight|Fight]] | |||
| class="fight" | Pokémon Norbert | |||
| class="fight" | 1311 | |||
| class="fight" | Tackle<br />Metal Claw<br />Mud-Slap<br />Mach Punch | |||
| class="fight" | 100 | |||
|} | |||
<!-- End Sidequest Appearances Table --> |