79
edits
Line 189: | Line 189: | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:793MS.png|link=Nihilego|Nihilego]]<br/>#793<br/>[[Nihilego]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:793MS.png|link=Nihilego|Nihilego]]<br/>#793<br/>[[Nihilego]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:805MS.png|link=Stakataka|Stakataka]]<br/>#805<br/>[[Stakataka]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:805MS.png|link=Stakataka|Stakataka]]<br/>#805<br/>[[Stakataka]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:837MS.png|link=Rolycoly|Rolycoly]]<br/>#837<br/>[[Rolycoly]] | |||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:838MS.png|link=Carkol|Carkol]]<br/>#838<br/>[[Carkol]] | |||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:837MS.png|link=Rolycoly|Rolycoly]]<br/>#837<br/>[[Rolycoly]] | |||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:874MS.png|link=Stonjourner|Stonjourner]]<br/>#874<br/>[[Stonjourner]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits