Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) mNo edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 109: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:369MS.png|link=Relicanth|Relicanth]]<br/>#369<br/>[[Relicanth]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:369MS.png|link=Relicanth|Relicanth]]<br/>#369<br/>[[Relicanth]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:550WMS.png|link=Basculin (White Stripe)|Basculin (White Stripe)]]<br/>#550W<br/>[[Basculin (White Stripe)]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:594MS.png|link=Alomomola|Alomomola]]<br/>#594<br/>[[Alomomola]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:594MS.png|link=Alomomola|Alomomola]]<br/>#594<br/>[[Alomomola]] | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | ||
|- | |||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:747MS.png|link=Mareanie|Mareanie]]<br />#747<br />[[Mareanie]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:747MS.png|link=Mareanie|Mareanie]]<br />#747<br />[[Mareanie]] | ||
|- | |- |