234
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
VandheerLord (talk | contribs) |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
| class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | | class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Shellder | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | Shellder | | class="water" | Shellder | ||
Line 111: | Line 118: | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Status.png|Status]] | | class="water" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits