Editor
650
edits
IllumiNoob (talk | contribs) |
IllumiNoob (talk | contribs) (→Hoenn) |
||
Line 206: | Line 206: | ||
| class="water" | Hoenn Sidequests | | class="water" | Hoenn Sidequests | ||
| class="water" | 25% | | class="water" | 25% | ||
|} | |||
</div> | |||
=== Almia === | |||
<div align="center"> | |||
{| class="container-sidequests" style="text-align: center; width: 50%; margin-top: 10px; border-radius: 10px" | |||
|- class="container-sidequestsub" | |||
| class="container-sidequestsub" colspan="3"|'''Almia Sidequests''' | |||
|- class="container-unknown" | |||
| class="unknown" | '''Prize''' | |||
| class="unknown" | '''Location''' | |||
| class="unknown" | '''Drop Rate''' | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:Master Ball.png|Master Ball]]<br />Master Ball (10 No.s) | |||
| class="dragon" | Almia Sidequests | |||
| class="dragon" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:Master Ball.png|Master Ball]]<br />Master Ball (20 No.s) | |||
| class="dragon" | Almia Sidequests | |||
| class="dragon" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:Master Ball.png|Master Ball]]<br />Master Ball (30 No.s) | |||
| class="dragon" | Almia Sidequests | |||
| class="dragon" | 33.<span style="text-decoration:overline;">3</span>% | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |