79
edits
Line 248: | Line 248: | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800DMMS.png|link=Necrozma (Dusk Mane)|Necrozma (Dusk Mane)]]<br/>#800DM<br/>[[Necrozma (Dusk Mane)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:800DMMS.png|link=Necrozma (Dusk Mane)|Necrozma (Dusk Mane)]]<br/>#800DM<br/>[[Necrozma (Dusk Mane)]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:805MS.png|link=Stakataka|Stakataka]]<br/>#805<br/>[[Stakataka]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:805MS.png|link=Stakataka|Stakataka]]<br/>#805<br/>[[Stakataka]] | ||
| class="flying-dex" style="width:140px;" | [[File:823MS.png|link=Corviknight|Corviknight]]<br />#823<br/>[[Corviknight]] | |||
|- | |||
| class="fairy-dex" style="width:140px;" | [[File:888CMS.png|link=Zacian (Crowned)|Zacian (Crowned)]]<br/>#888C<br/>[[Zacian (Crowned)]] | | class="fairy-dex" style="width:140px;" | [[File:888CMS.png|link=Zacian (Crowned)|Zacian (Crowned)]]<br/>#888C<br/>[[Zacian (Crowned)]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:889CMS.png|link=Zamazenta (Crowned)|Zamazenta(Crowned)]]<br/>#889C<br/>[[Zamazenta (Crowned)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:889CMS.png|link=Zamazenta (Crowned)|Zamazenta(Crowned)]]<br/>#889C<br/>[[Zamazenta (Crowned)]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits