55
edits
No edit summary |
|||
Line 104: | Line 104: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="grass" | Treecko | |||
| class="grass" | Pound | |||
| class="grass" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="grass" | 40 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| | | class="grass" | Treecko | ||
| | | class="grass" | Absorb | ||
| | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| | | class="grass" | 20 | ||
| | | class="grass" | 100% | ||
| | | class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container- | |- class="container-dark" | ||
| | | class="grass" | Treecko | ||
| | | class="grass" | Pursuit | ||
| | | class="grass" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| | | class="grass" | 40 | ||
| | | class="grass" | 100% | ||
| | | class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-dragon" | ||
| class="grass" | Treecko | |||
| class="grass" | Dragon Breath | |||
| class="grass" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="grass" | 60 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits