Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
| class="normal" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="normal" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="normal" | 45 | | class="normal" | 45 | ||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Peck | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 35 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Echoed Voice | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 40 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fighting" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Rock Smash | |||
| class="normal" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="normal" | 40 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Pluck | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] |