Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 110: | Line 110: | ||
| class="ground" | 100% | | class="ground" | 100% | ||
| class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Tyrantrum | |||
| class="rock" | Head Smash | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 150 | |||
| class="rock" | 80% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Tyrunt]] | | class="normal" | [[Tyrunt]] |