46
edits
Line 629: | Line 629: | ||
| class="normal" | Hiker Daniel | | class="normal" | Hiker Daniel | ||
| class="normal" | 1014 | | class="normal" | 1014 | ||
| class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Bidoof.gif|Bidoof]]<br />Bidoof | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | Aroma Lady Elizabeth | |||
| class="normal" | 1015 | |||
| class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class="normal" | 100 | | class="normal" | 100 |
edits