Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
| class="bug" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="bug" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class="bug" | 110 | | class="bug" | 110 | ||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="bug" | Charjabug | |||
| class="bug" | Spark | |||
| class="bug" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="bug" | 65 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Charjabug | |||
| class="bug" | Bug Bite | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="bug" | Charjabug | |||
| class="bug" | Bite | |||
| class="bug" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="bug" | Charjabug | |||
| class="bug" | Acrobatics | |||
| class="bug" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="bug" | 110 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="bug" | Grubbin | |||
| class="bug" | Vice Grip | |||
| class="bug" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="bug" | 55 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="bug" | Grubbin | |||
| class="bug" | Mud-Slap | |||
| class="bug" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="bug" | 20 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Grubbin | |||
| class="bug" | Bug Bite | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="bug" | Grubbin | |||
| class="bug" | Spark | |||
| class="bug" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="bug" | 65 | |||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] |