234
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
|||
Line 98: | Line 98: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Wartortle | |||
| class="normal" | Body Slam | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 85 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| class="dark" | [[Squirtle]] | | class="dark" | [[Squirtle]] | ||
Line 105: | Line 112: | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-ice" | ||
| class=" | | class="ice" | Wartortle | ||
| class="ice" | Ice Punch | |||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="ice" | 75 | |||
| class="ice" | 100% | |||
| class="ice" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice" | [[Squirtle]] | |||
| class=" | | class="ice" | Icy Wind | ||
| class=" | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class=" | | class="ice" | 55 | ||
| class=" | | class="ice" | 95% | ||
| class=" | | class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container- | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Squirtle]] | | class="normal" | [[Squirtle]] | ||
Line 145: | Line 138: | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | ||
| class="water" | 40 | | class="water" | 40 | ||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Wartortle | |||
| class="water" | Water Pulse | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 60 | |||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] |
edits