79
edits
Line 311: | Line 311: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:502MS.png|link=Dewott|Dewott]]<br/>#502<br/>[[Dewott]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:502MS.png|link=Dewott|Dewott]]<br/>#502<br/>[[Dewott]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:503MS.png|link=Samurott|Samurott]]<br/>#503<br/>[[Samurott]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:503MS.png|link=Samurott|Samurott]]<br/>#503<br/>[[Samurott]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:503HMS.png|link=Samurott (Hisuian)|Samurott (Hisuian)]]<br/>#503H<br/>[[Samurott (Hisuian)]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:515MS.png|link=Panpour|Panpour]]<br/>#515<br/>[[Panpour]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:515MS.png|link=Panpour|Panpour]]<br/>#515<br/>[[Panpour]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:516MS.png|link=Simipour|Simipour]]<br/>#516<br/>[[Simipour]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:516MS.png|link=Simipour|Simipour]]<br/>#516<br/>[[Simipour]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:535MS.png|link=Tympole|Tympole]]<br/>#535<br/>[[Tympole]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:535MS.png|link=Tympole|Tympole]]<br/>#535<br/>[[Tympole]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:536MS.png|link=Palpitoad|Palpitoad]]<br/>#536<br/>[[Palpitoad]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:536MS.png|link=Palpitoad|Palpitoad]]<br/>#536<br/>[[Palpitoad]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:537MS.png|link=Seismitoad|Seismitoad]]<br/>#537<br/>[[Seismitoad]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:537MS.png|link=Seismitoad|Seismitoad]]<br/>#537<br/>[[Seismitoad]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:550BMS.png|link=Basculin (Blue Stripe)|Basculin (Blue Stripe)]]<br/>#550B<br/>[[Basculin (Blue Stripe)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:550BMS.png|link=Basculin (Blue Stripe)|Basculin (Blue Stripe)]]<br/>#550B<br/>[[Basculin (Blue Stripe)]] | ||
Line 321: | Line 322: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:564MS.png|link=Tirtouga|Tirtouga]]<br/>#564<br/>[[Tirtouga]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:564MS.png|link=Tirtouga|Tirtouga]]<br/>#564<br/>[[Tirtouga]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:565MS.png|link=Carracosta|Carracosta]]<br/>#565<br/>[[Carracosta]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:565MS.png|link=Carracosta|Carracosta]]<br/>#565<br/>[[Carracosta]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:581MS.png|link=Swanna|Swanna]]<br/>#581<br/>[[Swanna]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:581MS.png|link=Swanna|Swanna]]<br/>#581<br/>[[Swanna]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | ||
Line 328: | Line 329: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:594MS.png|link=Alomomola|Alomomola]]<br/>#594<br/>[[Alomomola]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:594MS.png|link=Alomomola|Alomomola]]<br/>#594<br/>[[Alomomola]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:647MS.png|link=Keldeo|Keldeo]]<br/>#647<br/>[[Keldeo]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:647MS.png|link=Keldeo|Keldeo]]<br/>#647<br/>[[Keldeo]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:647RMS.png|link=Keldeo (Resolute)|Keldeo (Resolute)]]<br/>#647R<br/>[[Keldeo (Resolute)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:647RMS.png|link=Keldeo (Resolute)|Keldeo (Resolute)]]<br/>#647R<br/>[[Keldeo (Resolute)]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:656MS.png|link=Froakie|Froakie]]<br/>#656<br/>[[Froakie]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:656MS.png|link=Froakie|Froakie]]<br/>#656<br/>[[Froakie]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:657MS.png|link=Frogadier|Frogadier]]<br/>#657<br/>[[Frogadier]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:657MS.png|link=Frogadier|Frogadier]]<br/>#657<br/>[[Frogadier]] | ||
Line 335: | Line 336: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:692MS.png|link=Clauncher|Clauncher]]<br/>#692<br/>[[Clauncher]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:692MS.png|link=Clauncher|Clauncher]]<br/>#692<br/>[[Clauncher]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:693MS.png|link=Clawitzer|Clawitzer]]<br/>#693<br/>[[Clawitzer]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:693MS.png|link=Clawitzer|Clawitzer]]<br/>#693<br/>[[Clawitzer]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:728MS.png|link=Popplio|Popplio]]<br/>#728<br/>[[Popplio]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:728MS.png|link=Popplio|Popplio]]<br/>#728<br/>[[Popplio]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:729MS.png|link=Brionne|Brionne]]<br/>#729<br/>[[Brionne]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:729MS.png|link=Brionne|Brionne]]<br/>#729<br/>[[Brionne]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:730MS.png|link=Primarina|Primarina]]<br/>#730<br/>[[Primarina]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:730MS.png|link=Primarina|Primarina]]<br/>#730<br/>[[Primarina]] | ||
Line 342: | Line 343: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:746SoMS.png|link=Wishiwashi (Solo)|Wishiwashi (Solo)]]<br/>#746So<br/>[[Wishiwashi (Solo)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:746SoMS.png|link=Wishiwashi (Solo)|Wishiwashi (Solo)]]<br/>#746So<br/>[[Wishiwashi (Solo)]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:751MS.png|link=Dewpider|Dewpider]]<br/>#751<br/>[[Dewpider]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:751MS.png|link=Dewpider|Dewpider]]<br/>#751<br/>[[Dewpider]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:752MS.png|link=Araquanid|Araquanid]]<br/>#752<br/>[[Araquanid]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:752MS.png|link=Araquanid|Araquanid]]<br/>#752<br/>[[Araquanid]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:771MS.png|link=Pyukumuku|Pyukumuku]]<br/>#771<br/>[[Pyukumuku]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:771MS.png|link=Pyukumuku|Pyukumuku]]<br/>#771<br/>[[Pyukumuku]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:779MS.png|link=Bruxish|Bruxish]]<br/>#779<br/>[[Bruxish]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:779MS.png|link=Bruxish|Bruxish]]<br/>#779<br/>[[Bruxish]] |
edits