79
edits
Line 350: | Line 350: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:779MS.png|link=Bruxish|Bruxish]]<br/>#779<br/>[[Bruxish]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:779MS.png|link=Bruxish|Bruxish]]<br/>#779<br/>[[Bruxish]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:788MS.png|link=Tapu Fini|Tapu Fini]]<br/>#788<br/>[[Tapu Fini]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:788MS.png|link=Tapu Fini|Tapu Fini]]<br/>#788<br/>[[Tapu Fini]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902FMS.png|link=Basculegion (F)|Basculegion (F)]]<br/>#902F<br/>[[Basculegion (F)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902FMS.png|link=Basculegion (F)|Basculegion (F)]]<br/>#902F<br/>[[Basculegion (F)]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902MMS.png|link=Basculegion (M)|Basculegion (M)]]<br/>#902M<br/>[[Basculegion (M)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:902MMS.png|link=Basculegion (M)|Basculegion (M)]]<br/>#902M<br/>[[Basculegion (M)]] | ||
|} | |} |
edits