234
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
|||
Line 110: | Line 110: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Weedle | |||
| class="bug" | Bug Bite | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="electric" | Weedle | |||
| class="electric" | Electroweb | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="electric" | 55 | |||
| class="electric" | 95% | |||
| class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | Weedle | | class="poison" | Weedle | ||
Line 117: | Line 131: | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
| class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | Weedle | | class="bug" | Weedle | ||
Line 131: | Line 138: | ||
| class="bug" | 95% | | class="bug" | 95% | ||
| class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | | class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits