Line 69: | Line 69: | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646MS.png|link=Kyurem|Kyurem]]<br/>#646<br/>[[Kyurem]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646MS.png|link=Kyurem|Kyurem]]<br/>#646<br/>[[Kyurem]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:719MS.png|link=Diancie|Diancie]]<br/>#719<br/>[[Diancie]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:719MS.png|link=Diancie|Diancie]]<br/>#719<br/>[[Diancie]] | ||
|- | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:772MS.png|link=Type-Null|Type-Null]]<br/>#772<br/>[[Type-Null]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 16:43, 28 December 2017
↲ Map 22 | Map 23 | Map 24 ↳ |
Pokémon Obtainable During Day
Basic Pokémon
#041 Zubat |
#079 Slowpoke |
#086 Seel |
#201Ex Unown (Ex) |
#201N Unown (N) |
#201O Unown (O) |
#201P Unown (P) |
#201Q Unown (Q) |
#201Qm Unown (Qm) |
#201R Unown (R) |
#201S Unown (S) |
#201T Unown (T) |
#201U Unown (U) |
#201V Unown (V) |
#201W Unown (W) |
#201X Unown (X) |
#201Y Unown (Y) |
#201Z Unown (Z) |
#215 Sneasel |
#220 Swinub |
#225 Delibird |
#238 Smoochum |
#351I Castform (Ice) |
#360 Wynaut |
#361 Snorunt |
#363 Spheal |
#436 Bronzor |
#459 Snover |
#582 Vanillite |
#613 Cubchoo |
#615 Cryogonal |
#712 Bergmite |
High Leveled Pokémon
#042 Golbat |
#087 Dewgong |
#124 Jynx |
#461 Weavile |
#583 Vanillish |
#614 Beartic |
Legendary Pokémon
#144 Articuno |
#245 Suicune |
#249 Lugia |
#378 Regice |
#646 Kyurem |
#719 Diancie |
#772 Type-Null |
Pokémon Obtainable During Night
Basic Pokémon
#041 Zubat |
#079 Slowpoke |
#086 Seel |
#201Ex Unown (Ex) |
#201N Unown (N) |
#201O Unown (O) |
#201P Unown (P) |
#201Q Unown (Q) |
#201Qm Unown (Qm) |
#201R Unown (R) |
#201S Unown (S) |
#201T Unown (T) |
#201U Unown (U) |
#201V Unown (V) |
#201W Unown (W) |
#201X Unown (X) |
#201Y Unown (Y) |
#201Z Unown (Z) |
#215 Sneasel |
#220 Swinub |
#225 Delibird |
#238 Smoochum |
#351I Castform (Ice) |
#360 Wynaut |
#361 Snorunt |
#363 Spheal |
#436 Bronzor |
#459 Snover |
#582 Vanillite |
#613 Cubchoo |
#615 Cryogonal |
#712 Bergmite |
High Leveled Pokémon
#042 Golbat |
#087 Dewgong |
#124 Jynx |
#461 Weavile |
#583 Vanillish |
#614 Beartic |
Legendary Pokémon
#144 Articuno |
#245 Suicune |
#249 Lugia |
#378 Regice |
#646 Kyurem |
#719 Diancie |
#772 Type-Null |