Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) mNo edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| class="psychic" | [[File:Rare Candy.png|Rare Candy]]<br/>Level 40<br /><b>→</b> | | class="psychic" | [[File:Rare Candy.png|Rare Candy]]<br/>Level 40<br /><b>→</b> | ||
| class="psychic" | [[File:Rapidash (Galarian).png|link=Rapidash (Galarian)|Rapidash (Galarian)]]<br />[[Rapidash (Galarian)]] | | class="psychic" | [[File:Rapidash (Galarian).png|link=Rapidash (Galarian)|Rapidash (Galarian)]]<br />[[Rapidash (Galarian)]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" rowspan="3" | [[File:Slowpoke (Galarian).png|link=Slowpoke (Galarian)|Slowpoke (Galarian)]]<br />[[Slowpoke (Galarian)]] | |||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| class="poison" | [[File:Galarica Cuff.png|Galarica Cuff]]<br/>Galarica Cuff<br /><b>→</b> | | class="poison" | [[File:Galarica Cuff.png|Galarica Cuff]]<br/>Galarica Cuff<br /><b>→</b> | ||
| class="poison" | [[File:Slowbro (Galarian).png|link=Slowbro (Galarian)|Slowbro (Galarian)]]<br />[[Slowbro (Galarian)]] | | class="poison" | [[File:Slowbro (Galarian).png|link=Slowbro (Galarian)|Slowbro (Galarian)]]<br />[[Slowbro (Galarian)]] |