Line 67: | Line 67: | ||
| class="water" | [[File:Rare_Candy.png|Rare Candy]]<br />Level 28<br /><b>→</b> | | class="water" | [[File:Rare_Candy.png|Rare Candy]]<br />Level 28<br /><b>→</b> | ||
| class="water" | [[File:Kingler.gif|link=Kingler|Kingler]] | | class="water" | [[File:Kingler.gif|link=Kingler|Kingler]] | ||
|- | |||
| class="water" | Krabby<br />[[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="container-water" style="border: none;" | | |||
| class="water" | [[Kingler]]<br />[[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="container-water" style="border: none;" | | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |