→Rare Pokémon
Line 60: | Line 60: | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:471MS.png|link=Glaceon|Glaceon]]<br/>#471<br/>[[Glaceon]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:471MS.png|link=Glaceon|Glaceon]]<br/>#471<br/>[[Glaceon]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | ||
|} | |} |