Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 898: | Line 898: | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:568MS.png|link=Trubbish|Trubbish]]<br/>#568<br/>[[Trubbish]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:568MS.png|link=Trubbish|Trubbish]]<br/>#568<br/>[[Trubbish]] | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:569MS.png|link=Garbodor|Garbodor]]<br/>#569<br/>[[Garbodor]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:569MS.png|link=Garbodor|Garbodor]]<br/>#569<br/>[[Garbodor]] | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:569GMS.png|link=Garbodor (Gigantamax)|Garbodor (Gigantamax)]]<br/>#569G<br/>[[Garbodor (Gigantamax)]] | |||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:570MS.png|link=Zorua|Zorua]]<br/>#570<br/>[[Zorua]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:570MS.png|link=Zorua|Zorua]]<br/>#570<br/>[[Zorua]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:571MS.png|link=Zoroark|Zoroark]]<br/>#571<br/>[[Zoroark]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:571MS.png|link=Zoroark|Zoroark]]<br/>#571<br/>[[Zoroark]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:572MS.png|link=Minccino|Minccino]]<br/>#572<br/>[[Minccino]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:572MS.png|link=Minccino|Minccino]]<br/>#572<br/>[[Minccino]] | ||
Line 905: | Line 906: | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:574MS.png|link=Gothita|Gothita]]<br/>#574<br/>[[Gothita]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:574MS.png|link=Gothita|Gothita]]<br/>#574<br/>[[Gothita]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:575MS.png|link=Gothorita|Gothorita]]<br/>#575<br/>[[Gothorita]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:575MS.png|link=Gothorita|Gothorita]]<br/>#575<br/>[[Gothorita]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:576MS.png|link=Gothitelle|Gothitelle]]<br/>#576<br/>[[Gothitelle]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:576MS.png|link=Gothitelle|Gothitelle]]<br/>#576<br/>[[Gothitelle]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:577MS.png|link=Solosis|Solosis]]<br/>#577<br/>[[Solosis]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:577MS.png|link=Solosis|Solosis]]<br/>#577<br/>[[Solosis]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:578MS.png|link=Duosion|Duosion]]<br/>#578<br/>[[Duosion]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:578MS.png|link=Duosion|Duosion]]<br/>#578<br/>[[Duosion]] | ||
Line 912: | Line 913: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:581MS.png|link=Swanna|Swanna]]<br/>#581<br/>[[Swanna]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:581MS.png|link=Swanna|Swanna]]<br/>#581<br/>[[Swanna]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:582MS.png|link=Vanillite|Vanillite]]<br/>#582<br/>[[Vanillite]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:582MS.png|link=Vanillite|Vanillite]]<br/>#582<br/>[[Vanillite]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:584MS.png|link=Vanilluxe|Vanilluxe]]<br/>#584<br/>[[Vanilluxe]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:584MS.png|link=Vanilluxe|Vanilluxe]]<br/>#584<br/>[[Vanilluxe]] | ||
Line 919: | Line 920: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:585SpMS.png|link=Deerling (Spring)|Deerling (Spring)]]<br/>#585Sp<br/>[[Deerling (Spring)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:585SpMS.png|link=Deerling (Spring)|Deerling (Spring)]]<br/>#585Sp<br/>[[Deerling (Spring)]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:585SuMS.png|link=Deerling (Summer)|Deerling (Summer)]]<br/>#585Su<br/>[[Deerling (Summer)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:585SuMS.png|link=Deerling (Summer)|Deerling (Summer)]]<br/>#585Su<br/>[[Deerling (Summer)]] | ||
|- | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:585WiMS.png|link=Deerling (Winter)|Deerling (Winter)]]<br/>#585Wi<br/>[[Deerling (Winter)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:585WiMS.png|link=Deerling (Winter)|Deerling (Winter)]]<br/>#585Wi<br/>[[Deerling (Winter)]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:586AuMS.png|link=Sawsbuck (Autumn)|Sawsbuck (Autumn)]]<br/>#586Au<br/>[[Sawsbuck (Autumn)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:586AuMS.png|link=Sawsbuck (Autumn)|Sawsbuck (Autumn)]]<br/>#586Au<br/>[[Sawsbuck (Autumn)]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:586SpMS.png|link=Sawsbuck (Spring)|Sawsbuck (Spring)]]<br/>#586Sp<br/>[[Sawsbuck (Spring)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:586SpMS.png|link=Sawsbuck (Spring)|Sawsbuck (Spring)]]<br/>#586Sp<br/>[[Sawsbuck (Spring)]] | ||
Line 926: | Line 927: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:586WiMS.png|link=Sawsbuck (Winter)|Sawsbuck (Winter)]]<br/>#586Wi<br/>[[Sawsbuck (Winter)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:586WiMS.png|link=Sawsbuck (Winter)|Sawsbuck (Winter)]]<br/>#586Wi<br/>[[Sawsbuck (Winter)]] | ||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:587MS.png|link=Emolga|Emolga]]<br/>#587<br/>[[Emolga]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:587MS.png|link=Emolga|Emolga]]<br/>#587<br/>[[Emolga]] | ||
|- | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:588MS.png|link=Karrablast|Karrablast]]<br/>#588<br/>[[Karrablast]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:588MS.png|link=Karrablast|Karrablast]]<br/>#588<br/>[[Karrablast]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:589MS.png|link=Escavalier|Escavalier]]<br/>#589<br/>[[Escavalier]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:589MS.png|link=Escavalier|Escavalier]]<br/>#589<br/>[[Escavalier]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:590MS.png|link=Foongus|Foongus]]<br/>#590<br/>[[Foongus]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:590MS.png|link=Foongus|Foongus]]<br/>#590<br/>[[Foongus]] | ||
Line 933: | Line 934: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:593MS.png|link=Jellicent|Jellicent]]<br/>#593<br/>[[Jellicent]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:593MS.png|link=Jellicent|Jellicent]]<br/>#593<br/>[[Jellicent]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:594MS.png|link=Alomomola|Alomomola]]<br/>#594<br/>[[Alomomola]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:594MS.png|link=Alomomola|Alomomola]]<br/>#594<br/>[[Alomomola]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:595MS.png|link=Joltik|Joltik]]<br/>#595<br/>[[Joltik]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:595MS.png|link=Joltik|Joltik]]<br/>#595<br/>[[Joltik]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:596MS.png|link=Galvantula|Galvantula]]<br/>#596<br/>[[Galvantula]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:596MS.png|link=Galvantula|Galvantula]]<br/>#596<br/>[[Galvantula]] | ||
Line 940: | Line 941: | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:598MS.png|link=Ferrothorn|Ferrothorn]]<br/>#598<br/>[[Ferrothorn]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:598MS.png|link=Ferrothorn|Ferrothorn]]<br/>#598<br/>[[Ferrothorn]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:599MS.png|link=Klink|Klink]]<br/>#599<br/>[[Klink]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:599MS.png|link=Klink|Klink]]<br/>#599<br/>[[Klink]] | ||
|- | |||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:600MS.png|link=Klang|Klang]]<br/>#600<br/>[[Klang]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:600MS.png|link=Klang|Klang]]<br/>#600<br/>[[Klang]] | ||
| class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:601MS.png|link=Klinklang|Klinklang]]<br/>#601<br/>[[Klinklang]] | | class="steel-dex" style="width: 140px;" | [[File:601MS.png|link=Klinklang|Klinklang]]<br/>#601<br/>[[Klinklang]] | ||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:602MS.png|link=Tynamo|Tynamo]]<br/>#602<br/>[[Tynamo]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:602MS.png|link=Tynamo|Tynamo]]<br/>#602<br/>[[Tynamo]] | ||
Line 947: | Line 948: | ||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:604MS.png|link=Eelektross|Eelektross]]<br/>#604<br/>[[Eelektross]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:604MS.png|link=Eelektross|Eelektross]]<br/>#604<br/>[[Eelektross]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:605MS.png|link=Elgyem|Elgyem]]<br/>#605<br/>[[Elgyem]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:605MS.png|link=Elgyem|Elgyem]]<br/>#605<br/>[[Elgyem]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:606MS.png|link=Beheeyem|Beheeyem]]<br/>#606<br/>[[Beheeyem]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:606MS.png|link=Beheeyem|Beheeyem]]<br/>#606<br/>[[Beheeyem]] | ||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:607MS.png|link=Litwick|Litwick]]<br/>#607<br/>[[Litwick]] | | class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:607MS.png|link=Litwick|Litwick]]<br/>#607<br/>[[Litwick]] | ||
| class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:608MS.png|link=Lampent|Lampent]]<br/>#608<br/>[[Lampent]] | | class="ghost-dex" style="width: 140px;" | [[File:608MS.png|link=Lampent|Lampent]]<br/>#608<br/>[[Lampent]] | ||
Line 954: | Line 955: | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:610MS.png|link=Axew|Axew]]<br/>#610<br/>[[Axew]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:610MS.png|link=Axew|Axew]]<br/>#610<br/>[[Axew]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:611MS.png|link=Fraxure|Fraxure]]<br/>#611<br/>[[Fraxure]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:611MS.png|link=Fraxure|Fraxure]]<br/>#611<br/>[[Fraxure]] | ||
|- | |||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:612MS.png|link=Haxorus|Haxorus]]<br/>#612<br/>[[Haxorus]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:612MS.png|link=Haxorus|Haxorus]]<br/>#612<br/>[[Haxorus]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:613MS.png|link=Cubchoo|Cubchoo]]<br/>#613<br/>[[Cubchoo]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:613MS.png|link=Cubchoo|Cubchoo]]<br/>#613<br/>[[Cubchoo]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | ||
Line 961: | Line 962: | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:616MS.png|link=Shelmet|Shelmet]]<br/>#616<br/>[[Shelmet]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:616MS.png|link=Shelmet|Shelmet]]<br/>#616<br/>[[Shelmet]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:617MS.png|link=Accelgor|Accelgor]]<br/>#617<br/>[[Accelgor]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:617MS.png|link=Accelgor|Accelgor]]<br/>#617<br/>[[Accelgor]] | ||
|- | |||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:618MS.png|link=Stunfisk|Stunfisk]]<br/>#618<br/>[[Stunfisk]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:618MS.png|link=Stunfisk|Stunfisk]]<br/>#618<br/>[[Stunfisk]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:618GMS.png|link=Stunfisk (Galarian)|Stunfisk (Galarian)]]<br/>#618G<br/>[[Stunfisk (Galarian)]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:618GMS.png|link=Stunfisk (Galarian)|Stunfisk (Galarian)]]<br/>#618G<br/>[[Stunfisk (Galarian)]] | ||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:619MS.png|link=Mienfoo|Mienfoo]]<br/>#619<br/>[[Mienfoo]] | | class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:619MS.png|link=Mienfoo|Mienfoo]]<br/>#619<br/>[[Mienfoo]] | ||
Line 968: | Line 969: | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:621MS.png|link=Druddigon|Druddigon]]<br/>#621<br/>[[Druddigon]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:621MS.png|link=Druddigon|Druddigon]]<br/>#621<br/>[[Druddigon]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:622MS.png|link=Golett|Golett]]<br/>#622<br/>[[Golett]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:622MS.png|link=Golett|Golett]]<br/>#622<br/>[[Golett]] | ||
|- | |||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:623MS.png|link=Golurk|Golurk]]<br/>#623<br/>[[Golurk]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:623MS.png|link=Golurk|Golurk]]<br/>#623<br/>[[Golurk]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:625MS.png|link=Bisharp|Bisharp]]<br/>#625<br/>[[Bisharp]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:625MS.png|link=Bisharp|Bisharp]]<br/>#625<br/>[[Bisharp]] | ||
Line 975: | Line 976: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:627MS.png|link=Rufflet|Rufflet]]<br/>#627<br/>[[Rufflet]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:627MS.png|link=Rufflet|Rufflet]]<br/>#627<br/>[[Rufflet]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:628MS.png|link=Braviary|Braviary]]<br/>#628<br/>[[Braviary]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:628MS.png|link=Braviary|Braviary]]<br/>#628<br/>[[Braviary]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:629MS.png|link=Vullaby|Vullaby]]<br/>#629<br/>[[Vullaby]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:629MS.png|link=Vullaby|Vullaby]]<br/>#629<br/>[[Vullaby]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:630MS.png|link=Mandibuzz|Mandibuzz]]<br/>#630<br/>[[Mandibuzz]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:630MS.png|link=Mandibuzz|Mandibuzz]]<br/>#630<br/>[[Mandibuzz]] | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:631MS.png|link=Heatmor|Heatmor]]<br/>#631<br/>[[Heatmor]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:631MS.png|link=Heatmor|Heatmor]]<br/>#631<br/>[[Heatmor]] | ||
Line 982: | Line 983: | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:633MS.png|link=Deino|Deino]]<br/>#633<br/>[[Deino]] | ||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>#634<br/>[[Zweilous]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:634MS.png|link=Zweilous|Zweilous]]<br/>#634<br/>[[Zweilous]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:635MS.png|link=Hydreigon|Hydreigon]]<br/>#635<br/>[[Hydreigon]] | | class="dark-dex" style="width: 140px;" | [[File:635MS.png|link=Hydreigon|Hydreigon]]<br/>#635<br/>[[Hydreigon]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:636MS.png|link=Larvesta|Larvesta]]<br/>#636<br/>[[Larvesta]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:636MS.png|link=Larvesta|Larvesta]]<br/>#636<br/>[[Larvesta]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:637MS.png|link=Volcarona|Volcarona]]<br/>#637<br/>[[Volcarona]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:637MS.png|link=Volcarona|Volcarona]]<br/>#637<br/>[[Volcarona]] | ||
Line 989: | Line 990: | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:639MS.png|link=Terrakion|Terrakion]]<br/>#639<br/>[[Terrakion]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:639MS.png|link=Terrakion|Terrakion]]<br/>#639<br/>[[Terrakion]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:640MS.png|link=Virizion|Virizion]]<br/>#640<br/>[[Virizion]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:640MS.png|link=Virizion|Virizion]]<br/>#640<br/>[[Virizion]] | ||
|- | |||
| class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:641MS.png|link=Tornadus|Tornadus]]<br/>#641<br/>[[Tornadus]] | | class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:641MS.png|link=Tornadus|Tornadus]]<br/>#641<br/>[[Tornadus]] | ||
| class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:641TMS.png|link=Tornadus (Therian)|Tornadus (Therian)]]<br/>#641T<br/>[[Tornadus (Therian)]] | | class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:641TMS.png|link=Tornadus (Therian)|Tornadus (Therian)]]<br/>#641T<br/>[[Tornadus (Therian)]] | ||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:642MS.png|link=Thundurus|Thundurus]]<br/>#642<br/>[[Thundurus]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:642MS.png|link=Thundurus|Thundurus]]<br/>#642<br/>[[Thundurus]] | ||
Line 996: | Line 997: | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:643MS.png|link=Reshiram|Reshiram]]<br/>#643<br/>[[Reshiram]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:643MS.png|link=Reshiram|Reshiram]]<br/>#643<br/>[[Reshiram]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:644MS.png|link=Zekrom|Zekrom]]<br/>#644<br/>[[Zekrom]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:644MS.png|link=Zekrom|Zekrom]]<br/>#644<br/>[[Zekrom]] | ||
|- | |||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:645MS.png|link=Landorus|Landorus]]<br/>#645<br/>[[Landorus]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:645MS.png|link=Landorus|Landorus]]<br/>#645<br/>[[Landorus]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:645TMS.png|link=Landorus (Therian)|Landorus (Therian)]]<br/>#645T<br/>[[Landorus (Therian)]] | | class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:645TMS.png|link=Landorus (Therian)|Landorus (Therian)]]<br/>#645T<br/>[[Landorus (Therian)]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646MS.png|link=Kyurem|Kyurem]]<br/>#646<br/>[[Kyurem]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646MS.png|link=Kyurem|Kyurem]]<br/>#646<br/>[[Kyurem]] | ||
Line 1,003: | Line 1,004: | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646WMS.png|link=Kyurem (White)|Kyurem (White)]]<br/>#646W<br/>[[Kyurem (White)]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:646WMS.png|link=Kyurem (White)|Kyurem (White)]]<br/>#646W<br/>[[Kyurem (White)]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:647MS.png|link=Keldeo|Keldeo]]<br/>#647<br/>[[Keldeo]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:647MS.png|link=Keldeo|Keldeo]]<br/>#647<br/>[[Keldeo]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:647RMS.png|link=Keldeo (Resolute)|Keldeo (Resolute)]]<br/>#647R<br/>[[Keldeo (Resolute)]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:647RMS.png|link=Keldeo (Resolute)|Keldeo (Resolute)]]<br/>#647R<br/>[[Keldeo (Resolute)]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:648AMS.png|link=Meloetta (Aria)|Meloetta (Aria)]]<br/>#648A<br/>[[Meloetta (Aria)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:648AMS.png|link=Meloetta (Aria)|Meloetta (Aria)]]<br/>#648A<br/>[[Meloetta (Aria)]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:648PMS.png|link=Meloetta (Pirouette)|Meloetta (Pirouette)]]<br/>#648P<br/>[[Meloetta (Pirouette)]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:648PMS.png|link=Meloetta (Pirouette)|Meloetta (Pirouette)]]<br/>#648P<br/>[[Meloetta (Pirouette)]] | ||
Line 1,010: | Line 1,011: | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649AMS.png|link=Genesect (Aqua)|Genesect (Aqua)]]<br/>#649A<br/>[[Genesect (Aqua)]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649AMS.png|link=Genesect (Aqua)|Genesect (Aqua)]]<br/>#649A<br/>[[Genesect (Aqua)]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649BMS.png|link=Genesect (Blaze)|Genesect (Blaze)]]<br/>#649B<br/>[[Genesect (Blaze)]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649BMS.png|link=Genesect (Blaze)|Genesect (Blaze)]]<br/>#649B<br/>[[Genesect (Blaze)]] | ||
|- | |||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649IMS.png|link=Genesect (Ice)|Genesect (Ice)]]<br/>#649I<br/>[[Genesect (Ice)]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649IMS.png|link=Genesect (Ice)|Genesect (Ice)]]<br/>#649I<br/>[[Genesect (Ice)]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649LMS.png|link=Genesect (Lightning)|Genesect (Lightning)]]<br/>#649L<br/>[[Genesect (Lightning)]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:649LMS.png|link=Genesect (Lightning)|Genesect (Lightning)]]<br/>#649L<br/>[[Genesect (Lightning)]] | ||
|} | |} |